PERPA TV, 2014 yılında PERPA Kooperatifi Başkanı Mithat YÜMLÜ’nün öncülüğünde kuruldu. PERPA TV’nin içerik anahtar kelimeleri tasarım, eğitim, sosyal inovasyon, endüstri 4.0, Ste(a)m’dir. İçeriklerini bu doğrultuda üretir. PERPA TV; PERPA’da yaşam, gerçekleşen etkinlikler ve yönetim duyuruları hakkında haberler hazırlar.

Farklı ve yenilikçi bilim, teknoloji videoları yaratır. Sanayi, ticaret programları ve pazar araştırmalarını duayen iş adamları ile birlikte hazırlar. Çalışan sağlığı ve psikolojisi, iş güvenliği ve kalite, muhasebe ve vergi seminerleri yayınlar.

AR-GE, marka yaratma, kobi çalışmaları, enerji verimliliği, çevre koruyucu tasarımlar, farklı tasarım fikirlerini takip eder, videolar hazırlar.

Projenin Detayları

PERPA TV’nin en önemli amaçlarından biri, PERPA firmalarının tanıtılması ve PERPA ruhunun anlatılmasıdır. Kobilerin kalesi PERPA, farklı sektörlerde etkin rol oynayan birçok önemli firmayı ve duayen iş adamlarını bünyesinde barındırır. Kobilerin bilimsel ve teknolojik yeniliklerden haberdar olmaları, ulusal ve uluslararası rekabet içinde yer alabilmeleri için bilgilendirici ve interaktif yayınlar sunar. İş güvenliği ve kalite, çalışan sağlığı ve psikolojisi, mevzuat konularında hazırladığı programlarla da işveren ve çalışanlar için güncel görsel bir bilgi deposu olarak çalışır. İnternet televizyonlarının, geleceğin televizyonculuğunu şekillendirdiği günümüzde PERPA TV, özgün ve kaliteli programları ile Türkiye’nin öncü web kanallarından birisidir.

PERPA TV’yi takip edin

Visited 1 times, 1 visit(s) today